Konzultácie zdarma

Smart Light sa v roku 2019 stáva sprievodcom osvetlením.

1. 3. 2019 Kategória: Novinky

Vždy nás bavilo robiť veci, pri ktorých sa vymyslí a vytvorí niečo nové. Preto sme na rok 2019 pripravili pre vás Sprievodcu osvetlením. Produktový katalóg, ktorý v každom ohľade hranice bežného katalógu presahuje.

Nový katalóg produktov na rok 2019 je inovatívny hneď vo viacerých ohľadoch. Zo značiek sme vybrali tie najlepšie a pridali sme mnoho praktických rád a užitočných informácií z teórie osvetlenia, ktoré ocení architekt rovnako, ako nadšený laik.

V Sprievodcovi osvetlenia na rok 2019 nájdete viac ako 150 interiérových a exteriérových svietidiel od výrobcov IVELA, LEDVANCE, HELIO a LIGMAN, dozviete sa viac o význame bezpečnosti osvetlenia a akustickom dizajne, získate celkový prehľad o tom, čo všetko tvorí kvalitné osvetlenie.

Ak ešte nemáte svoj výtlačok, napíšte nám na info@smartlight.sk, alebo sa zastavte v našom showroome.

Zoznam svietidiel

Potrebujete viac informácií o svietidlách z vášho zoznamu? Odošlite nám ho na nezáväznú konzultáciu. Náš tím špecialistov vám ochotne zodpovie akékoľvek otázky.

Kontaktný formulár

Vyplňte prosím kontaktné údaje. Spolu s kontaktným formulárom sa odošle váš výber svietidiel. V nasledujúcich pracovných dňoch vás bude kontaktovať niektorý z našich špecialistov a zodpovie vám všetky otázky.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Súhlasím so zasielaním noviniek

Odoslať