Konzultácie zdarma

Smart Light bol na výstave Nábytok a bývanie v Nitre neprehliadnuteľný

11. 3. 2019 Kategória: Eventy

Od 5. do 7. marca sa časť tímu SmartLight zabývala v areáli Agrokomplex na výstave Nábytok a bývanie 2019. Počas troch intenzívnych dní sme laickej i odbornej verejnosti predstavili svetelné štúdio SmartLight a jeho služby, uviedli do života náš nový produktový katalóg ­– Sprievodca osvetlením a veríme, že návštevníkom expozície aj poslúžili užitočnými radami v svetelno-technických otázkach.

Expozícia SmartLight v pavilóne F bola pri všetkej skromnosti neprehliadnuteľná. Vďaka inštalácii tvarových svietidiel HELIO, ktorá sa týčila do výšky a samostatnému osvetleniu výstavného priestoru, sme sa na výstave, kam si väčšina ľudí príde vybrať nový nábytok, na malý záujem nemohli sťažovať. Prichádzali jednotlivci aj páry, ktorí hľadajú riešenia pre svoje byty či domy a prichádzali aj architekti, ktorí riešia komerčné projekty.

Hlavnou motiváciou účasti SmartLightu na výstave Nábytok a bývanie 2019 bolo predstaviť Sprievodcu osvetlením (náš nový produktový katalóg) a priblížiť služby nášho svetelného štúdia širokej verejnosti. Záujem návštevníkov a ich najčastejšie otázky smerovali najmä k technologickému vývoju v oblasti LED svetelných zdrojov, výhodám výmeny konvenčných zdrojov za LED alebo sa týkali priamo výberu vhodného svietidla do konkrétnych priestorov. Okrem samotnej expozície so svetelnou inštaláciou sa značná pozornosť návštevníkov sústredila napr. na retro žiarovky od výrobcu LEDVANCE, ktoré v sebe spájajú top technologické riešenie s retro dizajnovým obalom.

Výstava Nábytok a bývanie jednoznačne potvrdili trend, že pokiaľ ide o riešenie vlastného bývania, alebo hodnotný komerčný projekt, zákazník už nie je ochotný robiť kompromisy v otázkach kvality. A že hľadá produkty a služby, ktoré mu ju dokážu poskytnúť aj za cenu vyššej ceny. Veríme, že ich nachádza aj u nás, v SmartLighte.

Zoznam svietidiel

Potrebujete viac informácií o svietidlách z vášho zoznamu? Odošlite nám ho na nezáväznú konzultáciu. Náš tím špecialistov vám ochotne zodpovie akékoľvek otázky.

Kontaktný formulár

Vyplňte prosím kontaktné údaje. Spolu s kontaktným formulárom sa odošle váš výber svietidiel. V nasledujúcich pracovných dňoch vás bude kontaktovať niektorý z našich špecialistov a zodpovie vám všetky otázky.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Súhlasím so zasielaním noviniek

Odoslať