Konzultácie zdarma

Spoznajte kolekciu Tuli Nimble v novom svetle

28. 9. 2020 | Ing. Braňo Moško Kategória: Spolupráce

Pri zariaďovaní každého interiéru sa skôr či neskôr dostanete k výberu dvoch položiek - svetla a nábytku. V prípade, že čítate náš Smartlight blog, už zrejme tušíte kde môžete nájsť inšpiráciu pre osvetlenie vášho bytu, domu či kancelárie. Aby sme vám pomohli urýchliť zariaďovanie, do našej ponuky pridávame aj nábytok a vaky od slovenskej firmy Tuli. 

Najmilovanejšie sedacie vaky na Slovensku s tradíciou siahajúcou až do roku 2006 určite nemusíme predstavovať. Vedeli ste o tom, že firma Tuli sa venuje aj navrhovaniu nábytku? Ich najnovšia kolekcia nesie názov Tuli Nimble. Ide primárne o kancelársky nábytok s príťažlivým dizajnom a flexibilným využitím. 

 

Tuli Nimble sa svojimi návrhmi zameriava na všetky aspekty kancelárskeho života, ktorá sa ale nestratí ani u vás doma. Hravé dizajny vytrhnú zo stereotypu hocijakú konferenčnú miestnosť či dodajú šmrnc chill out zónam svojou farebnosťou. Cieľom je priniesť život do zvyčajne strohých kancelárskych priestorov a zatraktívniť ich pre vás, vašich kolegov a zákazníkov. 
Okrem dizajnu treba poukázať na fakt, že ide o vysoko funkčný nábytok. K tomu pripočítajte jeho ľahkú váhu, kvalitné spracovanie a máte univerzálny nábytok, ktorý počas dňa môže zastúpiť niekoľko úloh. Ráno poslúži ako priestor na firemné raňajky, pred obedom miesto na rýchlu poradu a večer z neho môžete vyskladať miestnosť pre workshop s klientmi. 
Kolekciu Tuli Nimble, rovnako ako ich sedacie vaky, ktoré ich preslávili, si môžete prezrieť a vyskúšať osobne v našom showroome Smartlight. Pre trochu inšpirácie vám predstavíme zopár kombinácií zo spoločného portfólia. 

Petite Friture Vertigo je stropné svietidlo s organickými, hravými tvarmi. Vnáša oblé tvary do sveta ostrých uhlov a hrán a tým zjemňuje priestor nielen svojim svetlom, ale aj krivkami. Príjemne sa dopĺňa s nábytkom z kolekcie Tuli Nimble a spoločne obohacujú priestor o pocit hravosti a domova.

 

Flos IC Lights Suspension je závesná lampa vrhajúca tlmené svetlo, špecifická pre svoj minimalistický dizajn. Rám pozostáva z mosadze, leštenej a priehľadnej lakovanej alebo chrómovej ocele. V porovnaní s Friture Vertigo kontrastuje svojimi ostrými hranami, ktorých dopad zmäkčujú oválne tvary Tuli Nimble nábytku. 

 

Ako sme už spomínali vyššie, Tuli Nimble je univerzálny nábytok, svoje miesto si nájde aj v kancelárii, aj v dome. Tak ako so svietidlami v našom portfóliu, ponúkame unikátne a kvalitné výrobky a tohto hesla sa držíme aj pri nábytku a sedacích vakoch od firmy Tuli.

Zoznam svietidiel

Potrebujete viac informácií o svietidlách z vášho zoznamu? Odošlite nám ho na nezáväznú konzultáciu. Náš tím špecialistov vám ochotne zodpovie akékoľvek otázky.

Kontaktný formulár

Vyplňte prosím kontaktné údaje. Spolu s kontaktným formulárom sa odošle váš výber svietidiel. V nasledujúcich pracovných dňoch vás bude kontaktovať niektorý z našich špecialistov a zodpovie vám všetky otázky.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Súhlasím so zasielaním noviniek

Odoslať