Konzultácie zdarma

Svietidlá od výrobcu Panzeri dotvárajú letnú terasu reštaurácie Primi na Michalskej ulici

14. 5. 2018 Kategória: Exteriér Spolupráce

Svetlo a dizajn svietidiel vnímame najmä po zotmení, kedy vstupujú do hlavnej časti svojich služieb verejnosti. Pre novú letnú terasu reštaurácie Primi na Michalskej ulici v bratislavskom Starom Meste sme vybrali dizajnové svietidlá RALPH TEAM DESIGN 2011 od talianskeho výrobcu Panzeri.

Taliansky výrobca Panzeri sa od svojho založenia v roku 1947 drží rovnakej filozofie. Inovovať, vedieť prekvapiť extravagantným dizajnom a zároveň citlivo reagovať na individuálne potreby zákazníka. Táto filozofia sa v plnej miere odzrkadlila aj pri vývoji kolekcie svietidiel RALPH TEAM DESIGN 2011, ktoré dotvárajú terasu obľúbenej bratislavskej reštaurácie.

Exteriérové závesné svietidlá RALPH bolo navrhnuté pre vonkajšie obytné a záhradné priestory. Hliníkové telo a svetelný zdroj chráni syntetické ratanové tienidlo v hnedom farebnom prevedení. Difúzor s príslušenstvom je navrhnutý tak, aby ho bolo možné jednoducho odstrániť v zimných mesiacoch. Závesný model svietidla je možné kombinovať so stolným a voľne stojacim variantom. S príslušenstvom sa možnosti rozširujú o montáž priamo na stenu.

Viac svietidiel od talianskeho výrobcu Panzeri si môžete pozrieť v našom online katalógu.

Zoznam svietidiel

Potrebujete viac informácií o svietidlách z vášho zoznamu? Odošlite nám ho na nezáväznú konzultáciu. Náš tím špecialistov vám ochotne zodpovie akékoľvek otázky.

Kontaktný formulár

Vyplňte prosím kontaktné údaje. Spolu s kontaktným formulárom sa odošle váš výber svietidiel. V nasledujúcich pracovných dňoch vás bude kontaktovať niektorý z našich špecialistov a zodpovie vám všetky otázky.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Súhlasím so zasielaním noviniek

Odoslať