Konzultácie zdarma

V kancelárii roka svieti Smart Light.

23. 2. 2019 Kategória: Interiér Spolupráce

Tretí ročník súťaže CBRE OFFICE ROKA pozná svojho víťaza. Stali sa ním administratívne priestory spoločnosti SWISS RE v Twin City, ktoré osvetľoval Smart Light.

O zamestnancov sa dnes bojuje rôznymi spôsobmi. Systémom finančných i nefinančných benefitov, dňami dovolenky navyše, tímbuildingami v atraktívnom prostredí. O tom, do akej miery sa zamestnanci budú v práci cítiť naozaj dobre, však rozhoduje najmä pracovné prostredie. A to je popri architektúre priestoru, dobrej ergonómii pracoviska a komfortnom vybavení do veľkej miery závislé aj od správneho, kvalitného a bezpečného osvetlenia.

Teší nás, že ocenenie CBRE OFFICE ROKA a rovnako ocenenie INOVATÍVNA kancelária získala práve spoločnosť SWISS RE, v ktorej sa o vizuálnu pohodu a zrakový komfort starajú svietidlá z portfólia Smart Light.

Použité svietidlá:
MULTILINE CS D/I, HELIO
CORIDOR U-S, HELIO

Zoznam svietidiel

Potrebujete viac informácií o svietidlách z vášho zoznamu? Odošlite nám ho na nezáväznú konzultáciu. Náš tím špecialistov vám ochotne zodpovie akékoľvek otázky.

Kontaktný formulár

Vyplňte prosím kontaktné údaje. Spolu s kontaktným formulárom sa odošle váš výber svietidiel. V nasledujúcich pracovných dňoch vás bude kontaktovať niektorý z našich špecialistov a zodpovie vám všetky otázky.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  Súhlasím so zasielaním noviniek

Odoslať